Firma Informacje

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą praktyków i ekspertów z dziedziny zarządzania, prawa, marketingu oraz rachunkowości i finansów. Połączyliśmy swoje siły, wiedzę i doświadczenie w jednym celu - aby poprzez profesjonalne doradztwo pomóc firmom w kryzysie, jak również osobom fizycznym odzyskać wolność finansową.

Specjalizujemy się w sporządzaniu planów restrukturyzacyjnych, zoptymalizowanych pod kątem ekonomiczno-prawnym, które umożliwiają zawarcie porozumienia między podmiotami oraz instytucjami prowadzącymi działalność gospodarczą zarówno z udziałem sądu jak i bez konieczności sięgania po procedury sądowe.

Planujemy, implementujemy i nadzorujemy prawidłowy przebieg restrukturyzacji - wszystko w interesie naszego klienta.

Jako nadzorcy i zarządcy, zabezpieczamy prawa wierzycieli na każdym etapie procesu restrukturyzacyjnego. Posiadamy solidne zaplecze wiedzy eksperckiej prawnej, ekonomicznej, menadżerskiej i finansowej.

Jesteśmy po to, aby pomagać.


Dlaczego wybraliśmy Rysia na symbol naszej grupy?

Ryś reprezentuje ukrytą inteligencję, promienna świetność kreatywnego wyobrażenia, inspirację twórczą. Symbolizuje też konieczność wywołaną przez los i uwolnienie od niej.

Jako zwierzę mocy ryś zaprasza nas do zajrzenia w nas samych, przypatrzenia się dokładnie naszemu wnętrzu i rozpoznania tego co jest, a czego nie ma. Pomaga nam przejrzeć wszystkie iluzje jakie sami sobie stworzyliśmy. Iluzje, które są nam ograniczeniem i kajdanami. Ryś pokazuje jak je rozpoznać, zweryfikować i uwolnić się od tych wszystkich ograniczeń w postaci naszych wierzeń, dogmatów, uwarunkowań, zachowań, potrzeb. I kiedy już się z nimi uporamy, będziemy mogli również dostrzec nowe możliwości, nowe przestrzenie. Ryś pomaga nam uaktywnić naszą własną kreatywność oraz rozbudza w nas jasnosłyszenie, tak abyśmy potrafili odbierać przesłania z duchowego świata. Obdarza nas umiejętnością rozpoznawania prawdziwego źródła każdej sprawy, dostrzegania możliwości i kreatywnego ich wykorzystywania. Tym samym wzmacnia nasze zaufanie do nas samych, naszych zmysłów i przede wszystkim do naszego własnego wewnętrznego prowadzenia.

Ryś jest nam również ochroną. Pomaga nam zachować czujność obdarzając nas umiejętnością rozpoznawania sygnałów i trudności oraz dostrzegania wszelkich drogowskazów i możliwości. Dodaje nam wytrzymałości i jeśli zajdzie taka potrzeba zdolności maskowania. Przede wszystkim jednak uczy nas jak z pomocą naszej kreatywności i zdolności pochodzących przecież z poziomu duszy wziąć życie w swoje ręce i świadomie je kształtować.

Dziękujemy, że wybraliście Rysia❗️ 😻

Ryś