O firmie

Odzyskaj wolność finansową – jesteśmy by pomagać.

Od momentu powstania marki PDGR, pomogliśmy umorzyć ponad 220 mln złotych długów naszych Klientów w ramach toczących się postępowań restrukturyzacyjnych oraz upadłościowych. Od roku 2019, specjalizujemy się w postępowaniach restrukturyzacyjnych.

Zespół kancelarii PGDR tworzy plany naprawcze przedsiębiorców oraz spółek, kierując procesy oddłużeniowe, w stronę 5 różnych typów postępowań restrukturyzacyjnych, w tym korzystnego i szybkiego dla przedsiębiorcy oraz wierzycieli postępowania o zatwierdzenie układu.

Skutecznie przeprowadziliśmy ponad 90 postępowań restrukturyzacyjnych. Pomogliśmy rozpocząć biznes na nowo ponad 140 przedsiębiorcom, 95,4 % postępowań restrukturyzacyjnych prowadzonych w kancelarii PGDR zakończono zatwierdzeniem układu z wierzycielami.
 
 
 
about gap
pgdr

Joanna Grabiec i radca prawny Paweł Kisiel

Założyciele PGDR

Doświadczenie i pragmatyzm

Ryś PGDR
Ryś reprezentuje ukrytą inteligencję,  świetność kreatywnego wyobrażenia, inspirację twórczą. Symbolizuje konieczność wywołaną przez los i uwolnienie od niej. Pomaga nam przejrzeć wszystkie iluzje jakie sami sobie stworzyliśmy. Iluzje, które są nam ograniczeniem i kajdanami. Ryś pokazuje jak je rozpoznać, zweryfikować i uwolnić się od tych wszystkich ograniczeń w postaci naszych wierzeń, dogmatów, uwarunkowań, zachowań, potrzeb. I kiedy już się z nimi uporamy, będziemy mogli również dostrzec nowe możliwości, nowe przestrzenie. Obdarza nas umiejętnością rozpoznawania prawdziwego źródła każdej sprawy, dostrzegania możliwości i kreatywnego ich wykorzystywania. Tym samym wzmacnia nasze zaufanie do nas samych, naszych zmysłów i przede wszystkim do naszego własnego wewnętrznego prowadzenia. Ryś jest nam również ochroną. Pomaga nam zachować czujność obdarzając nas umiejętnością rozpoznawania sygnałów i trudności oraz dostrzegania wszelkich drogowskazów i możliwości. Dodaje nam wytrzymałości i jeśli zajdzie taka potrzeba zdolności maskowania. Przede wszystkim jednak uczy nas jak z pomocą naszej kreatywności i zdolności  wziąć życie w swoje ręce i świadomie je kształtować. Dziękujemy, że wybraliście Rysia.

Pomagamy codziennie.
Jesteśmy by pomagać.

O nas

Jesteśmy grupą praktyków i ekspertów z dziedziny  prawa, zarządzania, marketingu oraz rachunkowości i finansów. Połączyliśmy swoje siły, wiedzę i doświadczenie w jednym celu – aby poprzez profesjonalne doradztwo pomóc firmom w kryzysie, jak również osobom fizycznym odzyskać wolność finansową.

Specjalizujemy się w szeroko pojętym oddłużaniu dla przedsiębiorców oraz dla osób fizycznych.

Nasze działania opierają się przede wszystkim na ustawach:
Prawo Restrukturyzacyjne, Prawo Upadłościowe, jak również na ustawie Prawo Bankowe.

Prowadzimy także działania restrukturyzacyjne pozasądowe, poprzez m.in. sporządzanie planów restrukturyzacyjnych, zoptymalizowanych pod kątem ekonomiczno-prawnym, które umożliwiają zawarcie porozumienia między podmiotami oraz instytucjami prowadzącymi działalność gospodarczą, bez konieczności sięgania po procedury sądowe. 

Planujemy, implementujemy i nadzorujemy prawidłowy przebieg restrukturyzacji i oddłużenia – wszystko w interesie naszego Klienta.

Jako pełnomocnicy profesjonalni – nadzorcy i zarządcy, zabezpieczamy prawa wierzycieli na każdym etapie procesu restrukturyzacyjnego. Posiadamy solidne zaplecze wiedzy eksperckiej prawnej, ekonomicznej, menadżerskiej i finansowej.

 

 JEŚLI MASZ PYTANIE ZADZWOŃ DO NAS  

Pomoc dla zadłużonego przedsiębiorstwa?
Kłopoty finansowe w firmie?
Przedsiębiorstwu grozi upadłość?

PODEJMIJ DZIAŁANIA NAPRAWCZE, DZIAŁAJ
NIE CZEKAJ!

Pomożemy Ci wyjść z problemów finansowych i uzdrowić firmę.
Wciąż możesz uratować firmę, na którą tak ciężko pracowałeś. Pomożemy!

  • Odroczymy terminy płatności.
  • Zredukujemy długi.
  • Rozłożymy zobowiązania na raty.
  • Umorzymy odsetki i kary umowne.
  • Uchylimy zajęcia kont bankowych.
  • Zawiesimy czynności egzekucyjne.

a wszystko to zgodnie z prawem.