Firma Partnerzy

Paweł Kisiel

Paweł Kisiel

Radca prawny

+48 691 865 461 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W toku swojej praktyki zawodowej świadczy szeroko rozumiane doradztwo prawne na rzecz podmiotów gospodarczych z różnych branż (m.in. wydobywczej, energetycznej, budowlanej, deweloperskiej) oraz osób fizycznych. Już w trakcie aplikacji radcowskiej zarządzał działem prawnym jednej z większych w województwie śląskim spółek z sektora budownictwa. Ponadto przez okres 5 lat na podstawie stosunku pracy prowadził dział windykacyjny funduszu pożyczkowego funkcjonującego w instytucji działającej na Podbeskidziu, która udziela wsparcia finansowego na rzecz przedsiębiorców. W ramach prowadzonej od 2016 roku kancelarii specjalizuje się w prawie gospodarczym, restrukturyzacyjnym oraz upadłościowym.

Reprezentuje swoich klientów w licznych postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, a przede wszystkim w toku postępowań upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych.