POCZĄTEK ROKU BEZ DŁUGÓW? – Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

szablon post

szablon post

POCZĄTEK ROKU BEZ DŁUGÓW 
Dziś przygotowaliśmy dla Was listę z 6️⃣ znakami, które mogą wskazywać, że warto zastanowić się nad pomocą związaną z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej 🆘

1️⃣ NOCNE BEZSENNOŚCI😵‍💫: Jeśli długi sprawiają, że nie możesz spać, to znak, że warto zastanowić się nad zmianą sytuacji.
2️⃣ TELEFON STAJE SIĘ PRZECIWNIKIEM ☎️: Codzienne połączenia od wierzycieli mogą być naprawdę stresujące. Jeśli telefon dzwoni bez przerwy, warto pomyśleć o rozwiązaniu.
3️⃣ MINIMALNE SPŁATY, MAKSYMALNY STRES💸: Jeśli spłacasz raty przez komornika, a długi nie maleją, to znak, że potrzebujesz bardziej efektywnego planu.
4️⃣ ŻONGLOWANE RACHUNKAMI🤑: Gdy zaczynasz przesuwać terminy płatności czy przerzucać środki między parabankami, to znak, że potrzebujesz innej strategii.
5️⃣ CIĘŻAR ZMARTWIEŃ FINANSOWYCH😱: Jeśli finanse nie dają Ci spokoju i negatywnie wpływają na Twoją jakość życia, a myśli o długach zawsze Ci towarzyszą, warto znaleźć sposób na ich rozwiązanie.
6️⃣ IGNOROWANIE PROBLEMU🫣: Unikanie spraw związanych z finansami, to znak, że może warto spojrzeć prawdzie w oczy i podjąć działanie.
PAMIĘTAJ, NIE JESTEŚ SAM❗️Zadzwoń po pomoc, rozmawiaj z ekspertami. Upadłość konsumencka to nie koniec świata, ale może być początkiem nowego, spokojniejszego etapu w twoim życiu.

Jeśli masz pytania daj znać! Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.🙂

Zapraszam do kontaktu, Agnieszka Gałęzka
Koordynator ds upadłości konsumenckich
☎️455441401, 📧a.galezka@pgdr.pl