Oferta współpracy dla pośredników

Prowadzisz biuro rachunkowe, multiagencję, świadczysz usługi doradztwa biznesowego, kredytowego czy ubezpieczeniowego i szukasz możliwości poprawienia swojej pozycji konkurencyjnej? Mamy dla Ciebie propozycję współpracy.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć bądź zdywersyfikować swój przychód i portfolio usług oraz zaoferować swoim klientom wsparcie w szerszym niż dotąd zakresie. Taki model sprzedaży pozwoli Ci także sprostać potrzebom nowych grup docelowych oraz pomóc dotychczasowym klientom.

Prosimy o wypełnienie formularza i podanie kilku podstawowych informacji, które przyspieszą kontakt i ułatwią nam przygotowanie oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami.

Zostań partnerem PGDR

Wypełnij poniższy formularz lub wyślij wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów współpracy
Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać nazwisko.
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu.
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail.
Proszę zaznaczyć to pole
Zgodnie z zasadami Regulaminu i Polityki Prywatności zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Polska Grupa Doradczo- Restrukturyzacyjna Galaxy International Agency sp. z o. o., także zbieranych i przechowywanych w plikach „cookies”, pozostawionych podczas korzystania przeze mnie z usług Polskiej Grupy Doradczo – Restrukturyzacyjnej w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w celach marketingowych (również analizowanie i profilowanie w celach marketingowych).